Architektura rysowana kredką

Rysunek architektury kredką – i znów świetna plansza.

Historia tego rysunku sięga roku 2010 poprosiłem wtedy jednego z naszych uczniów żeby narysował planszę kredkami. Było to po tym jak na egzaminie na WAPW raz pojawiła się kredka i to niebieska. Kolor planszy nie jest w takim razie przypadkowy.

Autor też nie był wybrany ot tak sobie. Był to Robert Szewczyk który zajął pierwsze miejsce na egzaminie. Ciekawe jest to, że pierwsze miejsce zajmował dwa razy. Jak to możliwe ? Otóż za pierwszym razem dostał się również na ASP i skoncentrował się bardziej na tamtych studiach.  Z architektury na WAPW zrezygnował. Potem jednak postanowił wrócić i znów poszedł na egzamin. I znów zajął pierwsze miejsce 🙂

Ciekawostką jest Złota dekada DOMINa otóż przez 10 lat nie oddaliśmy pierwszego miejsca na egzaminie na architekturę na WAPW. Przypadek to może być raz ale nie dziesięć lat po kolei. Dlatego warto się do nas zapisać bo jesteśmy skuteczni. Z nami masz największe szanse żeby się na studia architektoniczne dostać. Zapisując się do – szkoły rysunku DOMIN (kliknij link) dostajesz również Wolną Pracownię czyli możliwość bycia w DOMINie codziennie nic więcej już nie dopłacając.

A teraz wspomniana praca :

rysunek architektury kredką - autor Robert Szewczyk - młody rysownik i architekt

Każdego nauczymy rysować ! Tak a nawet lepiej.

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Architektura rysowana kredką

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s